Stolars nábytok na mieru z Prievidze

Stolárstvo Ladislava Borka - Stolars

Historické stolárske náradie

Tradícia

Tradícia výroby nábytku pod vedením Ladislava Borka siaha až do roku 1990, kedy boli položené základy pre neskoršie založenie značky Stolars (1995).
Založeniu stolárstva prdechádzali aj angažmá vo Švajčiarsku a Španielsku, kde šikovné ruky majstra stolára, neskoršieho zakladateľa Stolars, využili zahraniční klienti na zariadenie interiéru aj exteriéru svojich domov a haciend.

Od založania stolárstva ubehlo viac ako 14 rokov, počas ktorých neustále zbierame skúsenosti, know-how, vyvýjame a zdokonaľujeme technológie - to našim klientom zaručuje špičkovú kvalitu vyrobeného nábytku.

O tom, že výroba nábytku je v Stolars nie len živobytím, ale aj koníčkom, svedčí aj zbierka historického (hlavne) stolárskeho náradia, k videniu v reprezentačných priestoroch dielne v Prievidzi.

Stolík

Výroba

Špičková výroba nábytku na mieru vyžaduje osobitný prístup, oko skúseného stolárskeho majstra a rokmi overené výrobné procesy.

Na mieru, to u nás znamená konzultácie, odborné poradenstvo a odporúčania, exaktné zemaranie a predvídavé myslenie, výber materiálu, spracovanie reziva, výroba, povrchová úprava, dovoz a odborná montáž. Proces, ktorý úspešne ovládame už roky, preto len ťažko nájdete niekoho, kto vám v oblasti stolárskej výroby poskytne lepšie služby.

Galérie nábytku

barový pult detské izby dvere jedálne kancelársky nábytok knižnice komody kuchyne kúpeľňový nábytok moderný nábytok nábytok z masívu schody a schodiská solitéry spálne stoly štýlový nábytok TV zostavy